Ev / Haberler / Ücretsiz Oyun Duyurusu: Epic Games Gene Boş Durmuyor
Poster gg

Ücretsiz Oyun Duyurusu: Epic Games Gene Boş Durmuyor

Belirli aralıklarla ücretsiz oyun dağıtmaya devam eden Epic Games, bu hafta 2 yeni oyunu daha ücretsiz veriyor. Toplam değeri 120 TL olan iki oyun, 22 Ağustos tarihine kadar ücretsiz olarak alınabilecek.

Oyunları ücretsiz bir şekilde dağıtarak oyuncuların gönlünde taht kuran Epic Games, bu hafta ücretsiz oyunlar kervanına 2 yeni oyun daha ekledi. Toplam değerleri 120 TL olan Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden isimli iki oyun, şu anda Epic Games üzerinden ücretsiz bir şekilde temin edilebilir durumda. Kampanyanın bitiş tarihi ise 22 Ağustos.

Kendi bünyesi altında daha fazla oyuncu bulundurmak ve daha büyük kitlelere ulaşmak isteyen Epic, uzun bir süredir Steam ile rekabet halinde. Bu uzun süredir devam eden rekabet de en çok oyuncuların işine yarıyor. Oyuncuları kendine çekmek isteyen Epic, bu amaçla bugüne kadar birçok oyun dağıttı. Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden isimli bu iki oyun ise toplam 120 TL’lik fiyatlarıyla Epic’in bugüne kadar dağıttığı en pahalı oyunlar arasında. Şimdi gelin kısaca oyunlarımıza değinelim.

89 TL’lik fiyatıyla Mutant Year Zero: Road to Eden, çıktığı günden beri oynayanların beğenisini toplayan başarılı bir RPG oyunu. Sıra tabanlı bir oynanışa sahip olan bu oyun, küresel ısınma ve iklim değişikliği gibi küresel felaketlerden sonra hayatta kalmayı konu ediniyor. Yarattığı ilginç dünyasında amacınız, değişim geçirmiş yaratıklara karşı mücadele vererek hayatta kalmak.

 

Diğer oyunumuz olan Hyper Light Drifter ise daha çok piksel oyun severlere yönelik zor bir metroidvanya oyunu. Güçlü atmosferi ve Souls oyunlarını aratmayan zorluğuyla Hyper Light Drifter, 8 ve 16 bitlik oyunlardan hoşlananlar için adeta bir hazine. Oyunun şu anki Steam fiyatı ise 31 TL.

 

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları böyleydi. Daha fazla ücretsiz oyun, sinema ve teknoloji haberi için bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

 

 

Hakkında Onat ÇAKALCI

Yeni şeyler tüketmeyi ve bunları çevremdekilerle paylaşmayı severim. Tıpkı burada yapmaya çalıştığım gibi gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.