Ev / Haberler / Uncharted Serisi Film Oluyor
Poster gg

Uncharted Serisi Film Oluyor

Uncharted Serisi Film Oluyor

Konsol oyuncularının favori oyunlarından birisi olan, macera ve aksiyon oyunları arasında sınırı en çok zorlayan isimlerden birisi olan Uncharted serisi film oluyor. Tabi bu habere sevinmeli miyiz, yoksa üzülmelimiyiz bilemedik. Çünkü hem son çıkan oyun filmleri, hemde bu aşamaya ilerleyen Uncharted’ın zorlu yolculuğu söz konusu. Hikayesi en kaliteli oyunlardan birisi olan Assassin’s Creed‘in dahi filmde ki çöküşü henüz yeni yaşanmışken beklenmedik bir karar.

Tabi biz başlığı ‘Uncharted Serisi Film Oluyor’ diyerek verdik ama bu çok yeni bir haber değil, hatta yeni ama değil. “Nasıl yani?” şöyle! Filmin çekileceği belirlenmişti ama kimin çekeceği konusunda o kadar çok tartışma yaşanmıştı ki Sony “Belki de çekmeyiz abi çok şaapmayın” moduna geçmişti. Fakat bugün Joe Carnahan (Senarist) bir fotoğraf paylaştı ve 2014 yılından beridir süre gelen eziyet bitti dedik. Çünkü aşağıda gördüğünüz fotoğraf senaryonun tam olarak bittiğini gösteriyor.

Ubisoft ve Machbet ekibinin yaşadığı hüsranın ardından, Sony ve Naughty Dog ne yapacak bizlerde merakla bekliyoruz. Bu arada film yapımında adı geçen ortaklardan birkaç tanesi şöyle…

ARAD Productions – Film Yapımcısı

ATLAS Entertainment – Film Yapımcısı

SONY Pictures – Çekim Stüdyosu

Umarız bu sefer film stüdyoları parkur yapmaktan çekinmez, hikayede parkur olan oyunların film yapılmasından bu yüzden daha çok korkuyoruz ya zaten. Film hakkında yapılacak haber, trailer ve gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.