Ev / Haberler / Uplay Plus Sistemi E3 2019’da Duyuruldu!

Uplay Plus Sistemi E3 2019’da Duyuruldu!

Poster gg

Oyun dünyasında son yıllardır epey revaçta olan bir sistem var. Aylık ödeme sistemi. Bu sistemler her ay yaptığınız ödemeler karşılığında eski, yeni pek çok oyunu 1 aylık süre boyunca oynayabildiğiniz sistemler. Ubisoft E3 2019’da bu sistemlerden biri olan Uplay Plus duyuruldu

Aylık 15 Dolara 100 Oyun

Yeni sistemin sahipleri aylık 15 dolar ödeyerek bir ay boyunca 100 adet oyunu oynayabilecekler. 15 dolar diğer aylık ödemeli sistemler ile karşılaştırınca biraz daha pahalı kalıyor. Umarız sisteme dahil olacak oyunların çeşitliliği ve sayısı bu fiyatı yeterince karşılayacaktır. Ayrıca DLC’lerin de sisteme dahil olduğunu es geçmeyelim.

Yeni Oyunlar da Dahil Olacak

E3 2019 Ubisoft konferansında gösterilen tanıtım videosuna göre sisteme Ghost Recon: Break Point ve Watch Dogs: Legion gibi oyunlar da dahil olacak. Yeni oyunlar çıktıkça sisteme eklenmeye devam edecek mi göreceğiz.

Uplay Plus Sistemi E3 2019'da Duyuruldu!

Uplay Plus ve Stadia Ortaklığı

Konferansta bizi en çok şaşırtan hadiselerden biri şüphesiz buydu. Fakat bu tür ortaklıklar ile yakın zamanda epey karşılaşacağız. Şaşırmamızın sebebi aylık ödeme sistemi ile hizmet sunan bir sisteme yine aylık ödeme ile hizmet sunan bir sistemin gelmesiydi. Stadia‘ya şirketler kendi sistemlerini getirebilecekler yani bu demek oluyor ki Uplay Plus oyunlarını Stadida‘da oynama imkanı doğacak.

Sistem Henüz Türkiye’de Yok

Maalesef Uplay Plus sistemi henüz Türkiye’de yok fakat önümüzdeki aylarda sistemin Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor.

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.