Ev / Haberler / Xbox Game Pass Pc Platformuna Geliyor!
Poster gg

Xbox Game Pass Pc Platformuna Geliyor!

Xbox One sahipleri için büyük bir ayrıcalık olan Xbox Game Pass Pc sahiplerini de sevindirmeye geliyor. Konuya ilişkin tüm detaylar haberimizde.

Bildiğiniz gibi Xbox One kullanıcıları aylık belirli bir ücret ödeyerek platform üzerindeki yüzlerce oyunu herhangi bir sınırlama olmadan oynayabiliyorlar. Oyuncular için oldukça karlı olan bu sistem şimdi de PC sahipleri için görücüye çıkıyor. Microsoft kanadından gelen açıklamalara göre bu sistem önümüzdeki yıl kullanıcıların beğenisine sunulacak.
game pass pc
Bu sistem Microsoft’un PC ve Xbox sahipleri için izlediği ortak stratejinin bir ürünü. Bu formülün PC platformu için de geliyor olması oldukça geniş bir kitleyi sevindirecek gibi görünüyor. İnsanların Microsoft Store üzerinden alacakları Game Pass ile dahil olmaları beklenen sistemin hayata geçmesi için ise henüz net bir tarih verilmiş durumda değil. Ancak bu açıklama Microsoft’un CEO’sunun 2019 planlarına yönelik gerçekleştirdiği bir konferansta duyuruldu. Bunu düşünürsek oyuncular olarak çok da beklememize gerek kalmayacak gibi görünüyor.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.