Ev / Listeler / Yaz İndirimlerinde Alınacak Oyun Tavsiyelerimiz
Poster gg

Yaz İndirimlerinde Alınacak Oyun Tavsiyelerimiz

Yılın en tatlı indirimleri başladı, fakat Steam kullanıcıları olarak aklımız karışabilir. Bu yüzden birkaç oyun tavsiye edeceğiz.

Öncelikle her steam hesabında bulunması gereken oyunlar listemizdeki oyunları buraya dahil etmeyeceğiz ama bakmanızda fayda var. Çünkü orada geçen oyunlarda yüksek oranda indirimde. Hem onlar olmadan bir Steam hesabına hesap demek olmaz. Neyse lafı fazla uzatmadan önerilerimize geçelim isterseniz.

Not: Önerdiğim oyunları bende hesabıma eklemeye çalıştım, kendinizi alacağız diye zorlamayın. Bu son indirim değil sonuçta.

  • The Witcher 3: Wild Hunt – 35.99 TL

Açık Dünya (Open World) denildiğinde çoğumuzun aklına GTA serisi gelse de CD Projekt RED bu algıyı geçtiğimiz yıllarda değiştirmeyi başardı. Büyücülük teması ve geniş mi geniş dünyası ile bizleri kendine bağladı. Ülkemizden aldığı tepki biraz az oldu diyebiliriz. Böyle güzel oyunları destekleyelim arkadaşlar.

  • Portal 23.10 TL

Portal 2 %90 indirimi ile bizi karşıladı. Bulmaca oyunlarının şahı, 2. oyunu ile birlikte arkadaşlarınızla eğlenceli saatleri de kapınıza getiriyor. Hatta Portal ve Portal 2 birlikte sadece 3.67 TL. Bence kaçırmayın bu fırsatı.

  • Europa Universalis IV21.99 TL

Strateji sevenlere birebir. Oturun bilgisayarın başına ve 1 ay kalkmayın. Multiplayer şekilde arkadaşlarınızın da hayatına el koyun hatta. Bu arada en tatlı DLC paketiyle birlikte 24.74 TL oluyor. İpucu: Oyunun en güçlü ülkesi Osmanlı desek yalan olmaz.

  • Middle-earth: Shadow of Mordor11.80 TL

Orta Dünya sevenlerin kaçırmaması gereken bir aksiyon. Hikaye işleyişi açısından eleştirilere maruz kalmış olsa bile oyun olarak hiç fena sayılmaz. Ayrıca %80’lik bir indirim bu yeni oyuna gayet yakışmış.

Arkadaşlar bizim tavsiyelerimiz bu kadar. Fakat sizin almayı planladığınız daha çok oyun olabilir. Bu oyunları bizimle yorumlarda paylaşıp, eksiklerimizi bizlere gösterirseniz çok seviniriz. Şimdiden güzel oyunlar!

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.