Ev / Haberler / Apex E-Spora Kapılarını Açıyor!

Apex E-Spora Kapılarını Açıyor!

Poster gg

E-spor organizatörlerin hedefinde, oyun sektörünün parlak çocuğu Apex Legends var! Sektörü sallayan oyunun yeni hamlesi ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Çıkış tarihinden itibaren hızlıca yükselen Apex Legends, organizatörlerin hedefi haline geldi. Organizatörler hem e-sporcu hem de oyun üzerine içerik üreticisi arıyorlar.

apex legends

Yayınlandıktan sonra rekor üstüne rekor kıran Apex Legends, anlık oyuncu sayısında Fortnite ve PUBG gibi sağlam rakiplerini kısa sürede geride bıraktı ve oyun sektörüne çok hızlı bir giriş yaptı. Apex Legends e-spora uygun bir oyun mu orası tartışılır gibi duruyor fakat duo ve squad oyun modlarının eklenmesi haberi, hem oyuncuları hem de organizatörleri sevindirdi. Apex‘i e-spora katmak isteyen ilk e-spor grubu NRG oldu ve açıklamalarında da bunu dile getirdiler. Apex Legends ‘in e-spora şu anlık kapalı olduğunu ve gelecek güncellemeleri beklediklerini fakat şimdiden kayıt formunu açtıklarını duyurdu.

 

Kayıt formu açarak Apex Legends‘in ilk e-spor takımını kurmayı amaçlayan NRG: “Çok fazla istek aldık, çok mutluyuz başvuran herkese teşekkür ederiz !” diye de bir tweet paylaştı.

 

Peki soruyorum bizde neden böyle bir organizasyon olmuyor? Neden yeni Ninja bizden çıkmasın? Bu konuda düşüncelerinizi ve fikirlerinizi Facebook grubumuzdan veya instagram adresimizden bizimle paylaşabilirsiniz..

Hakkında Tolga Karabudak

22 yaşındayım ve Atarimin ışığında uyumayı özledim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.