Ev / Haberler / Apex Legends Yeni Karakter ve İçerikler Yolda
Valorant names

Apex Legends Yeni Karakter ve İçerikler Yolda

Oyunun yapımcısı Respawn Pubg’nin 5 ayda elde ettiği başarıyı 1 haftada elde ederek 10 milyon oyuncuya ulaşan Apex Legends için bir yıllık planlarını açıkladı. Oyuna eklenecek yeni karakterler silahlar ve diğer içeriklerin tarihleriyle beraber açıklamaları hemen aşağıda.

Apex Legends İlk Yıl İçin Planları

Oyunun geliştiricisi Respawn tarafından yayınlanan bir resim ile tüm ayrıntılara tek seferde ulaşabiliyoruz. Tıpkı Rainbow Six‘te olduğu gibi sezon sistemi ve eklenecek yeni karakterler ve eventler ile oyunun yaklaşık 10 yıl boyunca canlı tutulması hedefleniyormuş.(Hmm iddialı) Gerçi elde ettiği başarıya bakarsak ve herkesin ücretsiz bir şekilde Origin üzerinden indirip oynayabileceği ve yakında mobile gelmesi planlanan bir oyun bu 10 yıl işini zorlayabilir.

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz üzere planları bu… 1.sezonun mart ayında oyuna eklenmesi ve “Battle Pass” sistemini getirmesi planlanmış. Tecrübelerime dayanarak içeriğinde oyun içi eşyalara daha ucuza erişebilmek ve yıl boyu gelecek özelliklerden tek seferde faydalanabilme imkanları sunulacaktır. Haziran ayında gelecek 2.sezon ile beraber oyuna yeni bir karakter eklenecek. Eylül ayındaysa yeni silahlar ve aralık ayında ise yeni “lootlar” oyuna eklenecekmiş.

Şimdiden PUBG‘yi mobil hariç her alanda deviren ve Battle Royale‘in ömrünü uzatacağını garantileyen Apex Legends hakkında bildiklerimiz bu kadar. Görüşlerinizi yorumlarda belirtirseniz çok seviniriz. Ayrıca Apex Legends ile ilgili diğer haberlerimizi okuyabilir, bizi Instagram‘dan takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.