Ev / Haberler / Borderlands 3 İçin Yeni Bir Karakter Tanıtım Videosu Yayınlandı

Borderlands 3 İçin Yeni Bir Karakter Tanıtım Videosu Yayınlandı

Valorant names

Oyun dünyasının sevilen serilerinden olan Borderlands 3. oyunu ile yakın zamanda oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Büyük buluşmaya az bir zaman kalmışken Borderlands 3 için yeni bir karakter tanıtım videosu yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Özellikle 2. oyunu ile oyuncular arasında oldukça popülerlik kazanmış olan Borderlands serisi kısa bir süre sonra serinin 3. oyunu ile bizlerle buluşacak. 13 Eylül 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan ve Gearbox Software tarafından geliştirilen oyun aynı zamanda çapraz platform desteğine de sahip olacak.
borderlands 3
Yeni gelen karakter tanıtım videosu ise FL4K adlı karakter için. Tanıtım videosundan anladığımız kadarıyla FL4K şimdiden birçok oyuncunun favori karakteri olacak gibi. Aşağıdaki videodan FL4K hakkında daha çok bilgi edinebilir ve karakter hakkındaki görüşlerinizi kendiniz inşa edebilirsiniz. Buyurun videoya.

Borderlands 3 Windows, Xbox One, PlayStation 4 ve Stadia için çıkış yapacak. Böylesine geniş bir yelpazede çıkışını gerçekleştirecek oyun için duyurulan 4 farklı paket mevcut. Standart, Deluxe, Super Deluxe ve Diamond Loot Chest Collector’s olarak adlandırılan paketlerin her birinde çeşitli oyun içi eşyalar ve kozmetikler bulunuyor. Paket fiyatları ise 50 dolar alt sınır olmak üzere 250 dolara kadar değişkenlik gösteriyor.
Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.