Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Borderlands 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu
Poster gg
Borderlands 3

Borderlands 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bir serinin merakla beklenen üçüncü oyunu için geri sayım başladı. Evet, Borderlands 3 üzerine konuşuyoruz bugün. Çıkış tarihi ve satışa sunulacağı yer belli oldu. Tüm detaylar yazımızın devamında.

Borderlands 3 Vault Hunter

Gearbox Software tarafından geliştirilmekte olan serinin üçüncü oyunu Borderlands 3 için açıklamalar yapıldı. Bu açıklamalarda oyunun çıkış tarihinin 13 Eylül 2019 olduğu ve oyunun Epic Games Store üzerinden satışa sunulacağı belirtildi. Gördüğünüz gibi piyasadaki tekel olma rekabeti gitgide şiddetlenmeye başladı. Serinin diğer oyunları, hatta Telltale tarafından geliştirilen yan oyun bile Steam üzerinden satıştaydı. Şimdi ise Epic Games topu ayağına aldı ve çalım bile atıyor.

Borderlands 3 ile İlgi Daha Fazla Detay Yolda!

Yapılan açıklamalarda belirtilen önemli bir diğer detay ise 1 Mayıs günü bir canlı yayın yapılacak olması. Geliştiriciler tarafından yapılacak bu yayında oyunun içeriğine dair daha detaylı bilgiler verileceği söyleniyor.

Bütün bunlara ek olarak oyunun satışa sunulacağı paketlere dair bilgiler de verildi. Oyun Standard, Deluxe, Super Deluxe ve Diamond Loot Chest Collector’s şeklindeki sürümlerle satışa sunulacak. Fiyat aralığı ise 50-250 dolar arası olarak belirlenmiş.

Vault Hunters

 Vault Hunters Hakkında Açıklama Yapıldı

Yayınlanan duyuru videosunda Vault Hunters adında dört kişilik bir ekip görülüyordu. Diğer oyunlardan farklı olarak eklenen bu ekip için bilgiler de verildi. Karakterlerin özellikleri şu şekilde:

  • Moze: Nişancı
  • FL4K: Avcı
  • Zane: Yakın dövüş uzmanı (Sirenlerle saldırı yapabilme gibi ek özellikleri de mevcut)
  • Amara: Strateji uzmanı

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.