Ev / Haberler / CoD: Black Ops 4’ün Battle Royale Modu Ücretsiz Oldu

CoD: Black Ops 4’ün Battle Royale Modu Ücretsiz Oldu

Son zamanlarda iyice popülerliği artan Battle Royale akımının vurduğu bir diğer oyun olan Call of Duty: Black Ops 4 için Battle Royale 7 gün boyunca ücretsiz olacak.

Call of Duty: Black Ops 4 Battle Royale 1 Hafta Ücretsiz Oldu

Call of Duty: Black Ops 4 için geliştirilen Battle Royale modu “Blackout” 1 Hafta boyunca ücretsiz olacak. Call of Duty‘nin orijinal Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunan Activision 17-24 Ocak tarihleri arasında Battle Royale modunun ücretsiz olacağını açıkladı.

“Arkadaşlarınızı getirin. Blackout’un ücretsiz deneme sürümü geliyor. Blackout Battle Royale’i, PS4, Xbox One ve PC’de 17 Ocak’tan 24 Ocak’a kadar ücretsiz deneyin.”

Bu hamle ile daha çok oyuncu çekeceğine inanan Actvision‘a bol şans diliyoruz. Geçtiğimiz günlerde Red Dead Online için de Battle Royale modu gelmişti. Peki ya siz Battle Royale‘i seviyor musunuz? Sizce yaygınlaşması güzel bir şey mi? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun gibi oyun haberlerini öğrenebilmek için  bizi Twitter‘dan takip edin.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

Merhaba ben Ahmet Taha Koçtaş, 31.01.2003 tarihinde doğdum. 3 yaşımda ilk defa elime bilgisayar aldım. Hatta o kadar ki okuma yazmayı bilgisayar klavyesinden öğrendim :) Sonic The Hedgehog, Street Fighter, Super Mario Bros, Sims gibi efsane oyunlarla büyüdüm. Şimdilerde Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Square Enix'in yeni Tomb Raider serisi, Witcher 3 gibi oyunlar ile oyun hayatımı devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir