Ev / Röportajlar / ‘’Easter GamersTv’’ Mete Özbey Röportajı

‘’Easter GamersTv’’ Mete Özbey Röportajı

Valorant names

Röportaj ve söyleşilerimiz tüm hızı ile devam ederken bu kez konuğumuz Mete Özbey, nam-ı diğer Easter GamersTv.

Bir Gaming İstanbul fuarını daha geride bıraktık. Çok hareketli ve eğlenceli geçen fuarın ardından önemli yayıncı ve profesyonel oyuncular ile gerçekleştirdiğimiz söyleşileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Röportaj teklifimizi geri çevirmeyen Mete Özbey’e bizleri kırmadığı için çok teşekkür ediyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri röportajımız ile baş başa bırakalım.

Mete Bey’e samimi ve içten sohbeti için minnettarız. Tüm sorularımıza verdiği samimi cevaplar ile kalbimizi bir kere daha çaldığını söylememiz gerek. Kendisinin birbirinden kaliteli içeriklerini paylaştığı kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Başka Neler Var?

Yine aynı fuarda gerçekleştirmiş olduğumuz Ferit ”wtcNN” Karakaya söyleşimize buradan, diğer tüm röportajlarımızı da buradan ulaşabilirsiniz.

Sizler röportaj kategorimiz içerisinde başka hangi isimleri görmek istersiniz? Bu isimleri ve onlara sormak istediğiniz soruları yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu tip röportajlar, oyun dünyasından haberler ve eğlenceli içeriklerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilirsiniz. Ayrıca röportajlarımızı ve eğlenceli oyun içerikli videolarımızı paylaştığımız Youtube kanalımıza da abone olarak bize destek olabilir, çekeceğimiz diğer videolara için şevkimizi arttırabilirsiniz. 😀

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.