Ev / Haberler / Hakan: Muhafız 2. Sezon Tarihi Açıklandı

Hakan: Muhafız 2. Sezon Tarihi Açıklandı

Poster gg

Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi olan Hakan: Muhafız 2. sezon tarihini açıkladı. Yalnızca ülkemizde değil, dünyanın farklı köşelerinde de merakla beklenen dizinin yayın tarihi ve detayları haberimizde.

Netflix’in ülkemiz kullanıcılarını oldukça heyecanlandıran orijinal yapımı Hakan: Muhafız’ın merakla beklenen 2. sezon tarihi belli oldu. Ülkemizde oldukça ciddi bir popülarite yakalamış olan dizinin ünü Türkiye sınırlarının da ötesine ulaşarak kendi hayran kitlesini yaratmayı başarmıştı.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 2. sezon fragmanında Cüneyt Arkın gibi bir ismi görmek biz izleyicileri hem şaşırtmış hem de sevindirmişti. Usta oyuncu dizide konuk oyuncu olarak mı rol alacak, yoksa daimi bir rolü mü bulunacak henüz kesin değil. 2. sezon tarihine gelecek olursak Netflix tarafından yapılan açıklamaya göre 26 Nisan’ı beklememiz gerekecek.

1. sezonun şok edici finalinin ardından dizinin hareketli bir tempo ile başlayacağına ise hiç şüphemiz yok. Bakalım Hakan: Muhafız 2. sezon ile birlikte biz izleyicilerin beklentilerini karşılayabilecek mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.