Ev / Listeler / Heyecanla Beklediğimiz Yeni Diziler

Heyecanla Beklediğimiz Yeni Diziler

Poster gg

Devam filmleri, belgeseller, Netflix, HBO, yeni diziler derken bir sürü yapımı heyecanla bekler olduk. Bu yazımızda merakla beklediğimiz yapımları sıraladık.

The Witcher

Yeni diziler listemizin de başında gelen The Witcher, en çok beklenen yapımlar arasında. Oyuncu seçimi dolayısıyla bazı eleştirilere maruz kalsa bile, Henry Cavill gibi bir ismi kadrosuna katması ve seriye yaklaşık 80 milyon dolar verilmesi, Netflix’in The Witcher’a oldukça önem verdiğini gösteriyor.

The Witcher Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı!

 

The Lord of the Rings Dizisi

Amazon’un haklarını almak için ter döktüğü ve şimdiden 5 sezon süreceğinin onayı alınmış olan The Lord of the Rings’in 2020’de çıkacağı tahmin ediliyor. Yeni diziler arasında öne çıkan The Lord of the Rings, Amazon’un amiral gemilerinden birisi olacak. Hikaye olarak Yüzük Savaşı’nın öncesine ve Aragorn’un gençliğine odaklanacak olan serimizin, yaklaşık 1 milyar dolarlık dev bir bütçesi var.

Oyuncu kadrosu hakkında elimizde kesin bilgiler olmasa da, muhteşem beyaz perde üçlemesinde Gandalf’ı canlandıran Sir Ian McKellan’ın, tekrar eski rolüne dönmeye istekli olduğuna dair dedikodular dolaşmaya devam ediyor.

 

Dune

Kendinden sonra gelen bilim kurgu eserlerine yön vermiş ve bu türde bir dönüm noktası olan Dune kitaplarının sinema uyarlamasının 2020’nin sonlarına doğru çıkması planlanıyor. Oscar Isaac, Timothee Chalamet, Rebecca Ferguson, Jason Momoa, Stellan Skarsgard isimleri kadrosuna katan Dune’un yönetmenliğini ise Denis Villeneuve yapacak. Ayrıca filmim müziklerini, daha önce Oscar ödülleri kazanmış olan Hans Zimmer besteleyecek.

 

It: Chapter Two

Eylül ayında vizyona girecek olan It: Chapter Two, ilk filmden yıllar sonrasını konu alacak. İlk filmde gördüğümüz çocuk karakterlerin büyüyerek artık birer yetişkin haline geleceği filmimizde, Pennywise’ı da eskisinden çok daha korkutucu ve tehlikeli bir şekilde etrafta koşuştururken göreceğiz.

 

The King’s Man

Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan The King’s Man, önümüzdeki yılın şubat ayında beyaz perdeye çıkış yapacak. Diğer casusluk filmlerine göre daha özgün bir havası olan Kingsman serisinin yeni filmi daha şimdiden pek çok kişide bir beklenti oluşturdu bile. Aksiyon ve dövüş sahneleriyle öne çıkacak filmde, Ralph Fiennes ve Harris Dickinson başrolü paylaşacak.

Dizi, sinema ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Onat ÇAKALCI

Yeni şeyler tüketmeyi ve bunları çevremdekilerle paylaşmayı severim. Tıpkı burada yapmaya çalıştığım gibi gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.