Ev / Haberler / Need for Speed: Heat 8 Kasım’da Çıkıyor!

Need for Speed: Heat 8 Kasım’da Çıkıyor!

Poster gg

Sevilen NFS serisinin yeni oyununa dair geçtiğimiz saatlerde bir kaç ayrıntı ortaya çıkmıştı. İnsanlar bu ayrıntılar hakkında konuşurken Need For Speed resmi YouTube hesabından yeni bir trailer yayınlandı. Yayınlanan trailer’a göre oyunun 8 Kasım’da çıkış yapması bekleniyor.

Yeni Need for Speed oyununun nasıl olacağı bir süredir merak konusuydu. EA bunun için bir web sitesi kurmuş ve siteye de bir geri sayım eklemişti. Sayım daha bitmeden oyunla ilgili bilgilerin paylaşılmasıysa şaşkınlığa neden olmuştu. Bu bilgiler arasından ana karakterimizin kadın olacağı, oyunda gün döngüsünün olmayacağı ve çoğu zaman gece olacağı gibi şeyler yer alıyordu. Oyunun ayrıca hikaye odaklı olacağı da ortaya çıkan ayrıntılar arasındaydı.

Bunlar yayılmaya devam ederken yaklaşık bir saat önce yeni oyuna ait bir trailer yayınlandı. İsminin Need for Speed Heat olacağını öğrendiğimiz oyun, 8 Kasım’da bizlerle olacak. Yayınlanan trailer’dan anladığımıza göre oyun Need For Speed Payback’in hikayesini devam ettirmeyi amaçlayacak. Yağmurlu ve mor ışıklı sokaklarının yanı sıra oldukça tatminkar gözüken grafikleriyle Heat, şimdiden birçok kişide büyük bir merak uyandırmayı başardı bile. Trailerı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Trailer’ın yayınlanmasıyla geri sayım bitmiş olsa da, yeni bir sayaç daha ortaya çıktı. Need For Speed: Heat oyununa ait bir oynanış videosunun yayınlanacağı haberini veren bu sayaç ise 20 Ağustos tarihini, yani Gamescom’u işaret etmekte. Gamescom şu anda gerek Heat gerekse diğer oyun haberlerine ev sahipliği yapacağı için, oldukça önemli bir etkinlik olarak gösteriliyor. Etkinlik 20 Ağustos Salı günü Almanya’nın Köln şehrinde başlayacak.

Yeni oyunumuzla ilgili haberler böyleydi. Eğer isterseniz buraya tıklayarak EA’in kurduğu web sitesine gidebilir, buraya tıklayarak da oyuna ait trailer’ı izleyebilirsiniz. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için de Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz

Hakkında Onat ÇAKALCI

Yeni şeyler tüketmeyi ve bunları çevremdekilerle paylaşmayı severim. Tıpkı burada yapmaya çalıştığım gibi gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.