Ev / Haberler / Rainbow Six Siege 4.Yıl Operatörleri Sızdırıldı!

Rainbow Six Siege 4.Yıl Operatörleri Sızdırıldı!

Valorant names

Geçtiğimiz günlerde Rainbow Six Siege için “R6 Invitational” adı altında geleneksel bir e-spor turnuvası yapılmıştı. Adetin aksine bu defa Ubisoft gelecek yıl bizi hangi ülkelerden operatörlerin karşılayacağını açıklamamıştı. Bir çok hayran için 4.yılın yeni operatörleri büyük merak konusu olmuşken bazı yeni görseller sızdırıldı.

4.Yılda Bizi Neler Bekliyor?

Reddit üzerinden sızdırılan yeni görsel ve dosyalara göre 4.yılın ilk sezonunda bizi Avustralyalı operatörler karşılayacak. Son sezonda çıkan Fortress haritası içinde bir Avustralya haritası bulunması, insanlara Avustralyalı operatörler ile karşılaşacağı sinyalini önceden vermişti. u/swagduck69 isimli kullanıcının sızdırdığı bilgilerle şüphelerimizi onaylamış oldu.

Dün ise operatörlerin ses metinlerinde “Drones Hacked” ve “Trax Deployed” cümleleri bulundu. Operatörlerin isimlerinin Gridlock ve Mozzie olması bekleniyor. Saldırı takımından Gridlock‘un elektronik bir tuzağı bulunacağı ve üstünden geçen oyuncular olduğunda ses çıkartarak oyuncuların yerinin duyulmasını sağlayacağı tahmin ediliyor. Savunmadan Mozzie ise örümcek ağına benzeyen tuzağı ile tuzaktan geçen dronları kendi kontrolü altına alabilecek. Karavanlardan oluşan ve Favela gibi açık bir haritaya sahip olacağı düşünülen bir de haritamız var. Oyunun en eski haritalarından Kanal‘da da birtakım yeniliklere gidileceği de söyleniyor. Tabi en nihayetinde bu bilgilerin yalan olma ihtimali de bulunuyor. Ancak ipuçları ve sızdırılan tüm bilgiler bizi bu iki Avustralyalı operatöre getiriyor.

Peki Türk Operatör Gelecek Mi ?

Bir çok hayran teorisi ve Ubisoft‘un 100 operatör sözüne rağmen henüz Türk operatörler için hiçbir görsel veya açıklama bulunmuyor. 4.yıl Season Pass paketi şuan satışta olsa da Ubisoft hala ülkeleri açıklamamış durumda. Şubat ayının sonunda yapılacak sıradaki e-spor turnuvasında açıklanmasını bekliyoruz.

Yeni Sezona Ne Zaman Erişebileceğiz ?

Ubisoft‘un Rainbow Six Siege için belirlemiş olduğu yayın takvimine göre Mart ayında yeni sezon yaklaşık bir haftalık Test Server sürecinin ardından harita herkese açık olacak. Operatörler ise önce Season Pass sahiplerine yine bir hafta sonra ise herkese açık bir şekilde oynanabilir olacak.

 

Daha fazla ayrıntı, yeni bilgiler ve diğer tüm oyun haberleri için bizleri Twitter ve Instagram‘da takip edebilirsiniz!

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.