Ev / Haberler / The Witcher Dizisinden Yeni Görseller Geldi!
Poster gg

The Witcher Dizisinden Yeni Görseller Geldi!

Netflix’in The Witcher dizisinden görüntüler yayınlandı. Yayınlanan görüntüler arasında Geralt of Rivia, Yennefer of Vengerberg ve Ciri karakterleri yer alıyor.

 

Superman rolü ile bilinen Henry Cavill‘in, Geralt of Rivia‘ya hayat vereceği The Witcher dizisinin ilk görüntüleri Netflix’in ve dizinin yetkililerinden Lauren S. Hissrich’in sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı. İlk olarak deneme çekimlerinde gördüğümüz Henry Cavill‘ın Geralt of Rivia rolü büyük ilgi toplamıştı. Deneme görüntülerinde Geralt’ın bir iksir içtiğini izlemiştik.

The Witcher Dizisinin İlk Görüntüleri Beklentimizi Düşürmüştü

Son yayınlanan görseller ile birlikte Geralt of Rivia‘nın dizide nasıl gözükeceği kesinlik kazandı. Tek kılıcıyla dikkat çeken The Witcher’ın kurt madalyonu da beklenildiği gibi değil. Kurt Okulu’nun madalyonu, üç boyutlu bir kurt tasviri yerine yuvarlak bir tabla üzerine yerleştirilen kurt simgesiyle karşımıza çıkıyor.

 

Öte yandan Yennefer ve Ciri‘nin de görselleri de yayınlandı. Freya Allen‘ın hayat vereceği Ciri‘yi ağaçların içerisinde görüyoruz. Kül sarısı saçları ve beyaz teniyle Freya Allen, henüz pek az tecrübesi olan Ciri‘nin masum halini yeterli düzeyde yansıtıyor diyebiliriz.

Anya Chalotra tarafından canlandırılacak Yennefer of Vengerberg‘in görüntüsü de yayınlananlar arasında. Elinde bir hançer tutan Yennefer, oyundaki tasvirine kıyasla daha zayıf bir duruş ile karşımıza çıksa da, oyuncunun cüretkar performansı ile karakter güçlü mizacını kazanabilir.

The Witcher‘ın gri dünyasını oldukça iyi bir şekilde özetleyen “The Worst Monsters Are The Ones We Create” yazısı da The Witcher dizisinin kapak fotoğrafına yerleştirilmiş. Kurt madalyonuna rağmen Henry Cavill’in Geralt tasviri oldukça etkili duruyor. Karakterin oyunculuğuyla Geralt’ın çok daha iyi canlandırılacağına inanıyor, zırh tasarımlarına hayran kalarak diziyi bekliyoruz.

Oyun dünyasındaki ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.