Ev / Haberler / Venom 2 Filminin Yönetmeni Andy Serkis Oldu

Venom 2 Filminin Yönetmeni Andy Serkis Oldu

Valorant names

Sinemaseverler için Andy Serkis ismi hiç de yabancı değil. Özellikle Yüzüklerin Efendisi hayranları için bu ismin önemi apayrı. İzleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Venom 2 için usta oyuncunun adı yönetmen olarak anılıyor. Detaylar haberimizde.

Venom 2 için ilk filmin yönetmeni Ruben Fleischer’den boşalan koltuğa usta oyuncu Andy Serkis’in oturacağı öğrenildi. Daha önce Yüzüklerin Efendisi serisinde canlandırdığı Gollum ve Maymunlar Cehennemi serisinde hayat verdiği Caesar rolleri ile sinemanın ikonikleşmiş performansları arasına adını yazdıran Serkis bu kez de yönetmen olarak şansını deneyecek.

Geçtiğimiz yıllarda sinemada sıkça kullanılmaya başlanan ve sektörün ayrılmaz bir parçası haline gelen hareket yakalama tekniği Venom serisi için de oldukça önemli bir yere sahip. Bu konuda daha önce hayat verdiği karakterlerden de edindiği tecrübeler sayesinde bir hayli deneyimli olan başarılı oyuncu bu tecrübelerini Venom 2 için de kullanacaktır. Bu yönü ile Andy Serkis seri için yapılabilecek en doğru yönetmen tercihi olmuş gibi görünüyor.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.