Ev / Haberler / Yeni Tomb Raider Oyunu İçin Çok Beklemeyeceğiz

Yeni Tomb Raider Oyunu İçin Çok Beklemeyeceğiz

Valorant names

Tomb Raider serisi için yetkili ağızlardan gelen heyecanlandıran bilgiler var. Tüm detaylar haberimizde.

2018 yılı biz oyuncular için hayli iyi haberler ile geliyor. Uzun zamandır dedikodularını duyduğumuz fakat bir türlü resmiyet kazanmayan yeni bir Tomb Raider oyunu için yetkili ağızlardan nihayet bir açıklama geldi. Serinin resmi Twitter hesabından yayınlanan duyuruda yeni bir Tomb Raider oyunu için oyuncuların fazla beklemeyeceği söylendi.

Peki Oyun Ne Zaman Geliyor?

Şirketin yaptığı açıklamada önümüzdeki yıl içinde oyunun piyasaya sürülebileceğinden bahsediliyor. Yani şu an için oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şimdilik yetkili ağızlardan gelen tek açıklama oyunun önümüzdeki yıl piyasada olacağı yönünde. Bunun haricinde herhangi başka bir açıklama, oyunun detaylarına dair bilgi ya da ekran görüntüsü bulunmuyor.

Oyuncular arasında kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre oyunun isminin Shadow of the Tomb Raider olabileceğinden bahsediliyor. Fakat bu bilginin şimdilik yalnızca bir söylentiden ibaret olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Şirket 2018 yılında vizyona girecek yeni Tomb Raider filmi ile serinin takipçilerini heyecanlandırmayı başarmıştı. Filmde Lara Croft rolünü Oscar ödülü sahibi Alicia Vikander üstelenecek. Şirket bu iyi gidişatı serinin adına yakışan güzel bir oyunla taçlandırmayı başarabilecek mi hep beraber göreceğiz. Yeni oyunun filmle ve serinin diğer oyunları ile ne gibi bir bağlantısı olacağı ise ayrı bir merak konusu.

Siz bu açıklamaları nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce şirket oyunculara istediklerini verebilecek mi? Oyunun çıkış tarihi konusunda herhangi bir erteleme söz konusu olabilir mi? Fikirlerinizi bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.