Ev / Haberler / Cyberpunk 2077 Meryl Streep’i Kadroya Dahil Edebilir
Poster gg
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Meryl Streep’i Kadroya Dahil Edebilir

CD Projekt, E3 2019 konferansında Cyberpunk 2077 trailerı ile Keanu Reeves’in kadroda olduğunu duyurarak oyuncularda büyük bir şok etkisi yaratmış ve herkesi heyecanlandırmıştı. Oyunun en büyük haberinin bu olduğunu ve CD Projekt’in daha ileri gitmeyeceğini düşündüyseniz, yanılmış olabilirsiniz. Şirket bu de sefer film sektöründe saygı duyulan bir oyuncuyu kadrosuna ekleme peşinde. Gelin detayları birlikte inceleyelim…

Yönetmen Mateusz Tomaszkiewicz, Game Media ile yaptığı bir röportajda gelen ‘Oyunda başka hangi Hollywood yıldızlarını görmek istersiniz?’ sorusuna karşılık “Meryl Streep‘e bayılıyorum. Şeytan Marka Giyer‘i de seviyorum ve onu oyundaki bir karakter olarak görmek harika olur.” şeklinde cevap verdi.

Meryl Streep

Tomaszkiewicz, ünlü oyuncunun Cyberpunk 2077 kadrosuna katılması halinde ona ne tür bir rol verileceğini bile kafasında tasarlamış. “Kesinlikle onu büyük tüzel karakterlerden biri olarak hayal edebiliyorum.” Şeytan Marka Giyer ve Demir Leydi filmlerinde bu rol için fazlasıyla uygun olduğunu gördüğümüz Meryl Streep‘in, kadroya katılırsa tekrardan başarılı oyunculuğunu konuşturacağından şüphemiz yok.

Keanu Reeves‘in aksine oyun sektöründe Meryl Streep‘in yüzüyle pek karşılaşmış değiliz. Fakat eminiz ki oyunda rol edinmesi söz konusu olursa yeteneği ile kolayca uyum sağlayabilir. Henüz katılıp katılmayacağı hakkında herhangi bir bilgimiz olmasa da CD Projekt her an E3 2019 konferansındaki gibi bir sürpriz ile karşımıza çıkabilir.

Dizi, sinema ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.