Ev / Haberler / Yeni Cyberpunk 2077 Görselleri Yayınlandı

Yeni Cyberpunk 2077 Görselleri Yayınlandı

Valorant names

Heyecanla beklenen Cyberpunk 2077’den yeni ekran görüntüleri yayınlandı.

E3 2019’da kadrosuna Keanu Reeves’i dahil etmesiyle büyük ses getiren Cyberpunk 2077 için iki yeni görsel yayınlandı. Oyunun resmi Twitter hesabında yayınlanan ekran görüntüleri, Night City‘nin tenha köşelerini resmediyor.

Elinde çekiciyle gördüğümüz karakter ise 16 Nisan 2020’de çıkacak olan oyun için bizi daha fazla heyecanlandırıyor diyebiliriz. Diğer görselde de distopik şehrin çete üyelerinden birini görüyoruz. E3 2019’da yayınlanan video milyonlarca kez izlendi.

 

Seattle’da düzenlenecek olan PAX WEST etkinliğinde oyun ile ilgili yeni içerikler göreceğimizi tahmin ediyoruz. 30 Ağustos ve 2 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan PAX, geçtiğimiz yıl Witcher serisinin 10.yıl kutlamasına sahne olmuştu.

Cyberpunk 2077’nin Kart Oyunu Geliyor!

 

Cyberpunk 2077 Hakkında

Heyecanla beklenen Cyberpunk 2077, insanların vücut organlarını ıskartaya çıkarıp; sibernetik protezler ile değiştirdiği bir distopyayı resmediyor. Edebiyatta ilk olarak Neuromancer romanı ile ortaya çıkan, daha sonra kült film Blade Runner ile ana hatlarını kazanan Cyberpunk konsepti; ileri teknoloji, düşük insan hayatı olarak da özetlenebilir.

Cyberpunk 2077’yi Beklerken: Cyberpunk Nedir?

Bir bilim kurgu alt türü olan cyberpunk (siberpunk), aynı zamanda bir masa oyunun ismi. Cyberpunk 2020 isimli masa oyunu Mike Pondsmith tarafından geliştirilmişti. CD Projekt Red aslında bir masa oyununu video oyun dünyasına uyarlıyor diyebiliriz. Mike Pondsmith ile yapılan anlaşmanın meyvesi de, heyecanla beklenen Cyberpunk 2077 olacak.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.